Thuis Productenisolatorschakelaar

Beheerde Vezel Optische Schakelaar 8 Haven 100/de Haven van 1000Base-Tx en van 2-x SFP

Certificaat
Van goede kwaliteit Gevormde Gevalstroomonderbrekers voor verkoop
Van goede kwaliteit Gevormde Gevalstroomonderbrekers voor verkoop
Uitstekende kwaliteit en snelle levering.

—— VICTOR

Ik wil zeggen dat uw zeer goede producten. Dank u voor al uw suggestie, ook goed na de verkoopdienst.

—— M. Abílio Cipriano

Gemakkelijk om met, is de zeer professionele en snelle dienst, de vlagkwaliteit te spreken super goed. Nog beter dan gaven tot wij van Duitsland opdracht!!

—— Duitsland Fabian-Scherb

Ik ben online Chatten Nu

Beheerde Vezel Optische Schakelaar 8 Haven 100/de Haven van 1000Base-Tx en van 2-x SFP

China Beheerde Vezel Optische Schakelaar 8 Haven 100/de Haven van 1000Base-Tx en van 2-x SFP leverancier

Grote Afbeelding :  Beheerde Vezel Optische Schakelaar 8 Haven 100/de Haven van 1000Base-Tx en van 2-x SFP

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberroad
Certificering: CE,FCC,SGS,ISO9000
Modelnummer: Fr-sw2gf8gtm-SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Pls send request details
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 2-3 werkdagen
Betalingscondities: 100% T/T vooruitgang, Western Union, L/C
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: optische vezelschakelaar Wijze:: Enige wijze, Multiwijze
Datasnelheid:: 10/100/1000Mbps Debietcontrole:: Volledige - Halve duplex, - duplex
Golflengte:: 850nm/1310nm/1550nm MAC-Adres: 8K

Beheerde Vezel Optische Schakelaars 8 Haven 100/de Haven van 1000Base-Tx en van 2-x SFP
 
 

De schakelaars van de schakelaarsonderneming zijn de Volledige schakelaars van Gigabit L2. De schakelaars gebruikt scherp-randhardware en fiberroad de software van het Besturingssysteemplatform (TOS) om krachtige toegang en samenvoeging aan een netwerk van de ondernemingscampus te verlenen. De schakelaars integreert vele geavanceerde technologieën in termen van betrouwbaarheid, veiligheid, en energie - besparing. Het wendt eenvoudige en geschikte middelen van installatie en onderhoud aan om de kosten van OAM van klanten te drukken en ondernemingsklanten te helpen een volgende-generatieit netwerk bouwen.

 
 
Zeer belangrijke Eigenschappen:
 
Uitvoerige QoS-beleid en veiligheidsmechanismen
De schakelaars classificeert complex die verkeer op pakketinformatie wordt gebaseerd zoals tuple 5, IP voorkeur, ToS, DSCP, IP protocoltype, ICMP-type, en Cos. Elke haven steunt acht prioritaire rijen en veelvoudige rij plannend algoritmen, zoals WRR, SP, WRR+SP. Samen, verzekeren deze eigenschappen de stem, de video, en de datadiensten van uitstekende kwaliteit.
 
De schakelaars verstrekt veelvoudige veiligheidsmaatregelen om tegen de aanvallen van Denial of Service(dos), evenals aanvallen tegen netwerken of individuele gebruikers te verdedigen. Dos-de aanvalstypes omvatten SYN-Vloedaanvallen, Land attacks, Smurf-aanvallen, en ICMP-Vloedaanvallen. De aanvallen op netwerken verwijzen naar de aanvallen van STP BPDU/root. De aanvallen op gebruikers omvatten valse DHCP-serveraanvallen, mens-in-de-middenaanvallen, IP/MAC-voor de gek houdenaanvallen, en DHCP-de aanvallen van de verzoekvloed. Dos-de aanvallen die het CHADDR-gebied in DHCP-pakketten veranderen zijn een ander die type van aanval op gebruikers wordt gericht.
 
Krachtige steun voor de diensten
De schakelaars steunt IGMP v1/v2/v3-het snooping, IGMP-filter, het snelle verlof van IGMP, en IGMP-volmacht. S3500-steunen de draad-snelheid replicatie van multicast pakketten tussen VLANs, multicast taakverdeling onder lidinterfaces van een boomstam, en controleerbare multicast, samenkomende eisen ten aanzien van IPTV en andere multicast diensten.
 
Energiebehoud, en lage straling
De schakelaars gebruikt een energy-saving ontwerp van geïntegreerde schakelingen om zelfs hittedissipatie te verzekeren. De nutteloze havens kunnen een slaapwijze ingaan om machtsconsumptie verder te verminderen. De straling door de schakelaars wordt veroorzaakt is binnen de standaardwaaier voor elektrische toestellen en veroorzaakt geen kwaad aan het menselijke lichaam dat.
 
Gemakkelijk vrije plaatsing en onderhoud
Steunt SNMP v1/v2c en verstrekt flexibele methodes om apparaten te leiden. De gebruikers kunnen de schakelaars beheren gebruikend CLI en het Web NMS.
 

Specificaties:

 

Vaste haven

De havens basis-T van 8*10/100/1000

De havens van 2*1000 basis-X SFP

Omschakelingscapaciteit

≥20Gbps

Pakket die Capaciteit door:sturen

15Mpps

Afmetingen

280 (L) *180 (W) *44 (H) MM

Gewicht

<2kg>

Machtsconsumptie

<10w>

 

 

Normen

IEEE 802.3ad, Verbindingssamenvoeging

IEEE 802,3, 10BASE-T

IEEE 802.3u, 100 basis-TX

IEEE 802.3ab, 1000 basis-t

IEEE 802.3z, 1000 basis-x

IEEE 802.3x, Ethernet-debietcontrole

IEEE 802.3az, EEE (Energie Efficiënte Ethernet)

IEEE 802.1AB-2005, LLDP (de Ontdekkingsprotocol van de Verbindingslaag)

IEEE 802.1d, het Overspannen - boomprotocol

IEEE 802.1w, het Snelle Overspannen - boomprotocol

IEEE 802.1q, VLAN

IEEE 802.1p, QoS

MAC-Adres

8K MAC-adressen 

MAC-en adres die leren verouderen

VLAN

4K VLANs 

Op haven-gebaseerde VLANs

Stem VLAN

Het overspannen - boom

STP die (- boomprotocol overspannen)

RSTP (het Snelle Overspannen - boomprotocol)

Verbindingssamenvoeging

De maximum 8 samenvoegingsgroepen, elk steunt 8 havens

Statische samenvoeging en dynamische samenvoeging

Haven het Weerspiegelen

Veel-aan-één haven het weerspiegelen

Multicast

Het snooping van IGMP v1/v2/v3 en het snelle verlof van IGMP

QoS

Tarief die die op pakketten beperken door een interface worden verzonden en worden ontvangen

Acht rijen op elke haven

WRR, SP die, WRR+SP-rij algoritmen plannen

Het opmerken van de 802.1p-prioriteit en DSCP-prioriteit

Tarief die in elk rij en verkeer beperken die op havens vormen

Veiligheid

Dos-aanvalsdefensie, ARP aanvalsdefensie, en ICMP-aanvalsdefensie

Havenisolatie

Het beheer van het gebruikersvoorrecht en wachtwoordbescherming

Beheer en onderhoud

SNMP v1/v2c

Ver configuratie en onderhoud die Telnet gebruiken

Web NMS

Systeemlogboeken en alarm van verschillende niveaus

 

Het opdracht geven van tot informatie:

 

P/N

Beschrijving

Fr-sw2gf8gtm-SFP

Schakelaar van de de havens+2*1000 basis-X SFP de havens Beheerde Vezel van 8*10/100/1000 basis-T

 

Contactgegevens
Shenzhen City Breaker Co., Ltd.
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)