Thuis ProductenIndustriële Stoppen

Ethernet Handelbare Media Convertor 10 Gigabit, Steun SONET OC192, SDH STM-64

Certificaat
Van goede kwaliteit Gevormde Gevalstroomonderbrekers voor verkoop
Van goede kwaliteit Gevormde Gevalstroomonderbrekers voor verkoop
Uitstekende kwaliteit en snelle levering.

—— VICTOR

Ik wil zeggen dat uw zeer goede producten. Dank u voor al uw suggestie, ook goed na de verkoopdienst.

—— M. Abílio Cipriano

Gemakkelijk om met, is de zeer professionele en snelle dienst, de vlagkwaliteit te spreken super goed. Nog beter dan gaven tot wij van Duitsland opdracht!!

—— Duitsland Fabian-Scherb

Ik ben online Chatten Nu

Ethernet Handelbare Media Convertor 10 Gigabit, Steun SONET OC192, SDH STM-64

China Ethernet Handelbare Media Convertor 10 Gigabit, Steun SONET OC192, SDH STM-64 leverancier
Ethernet Handelbare Media Convertor 10 Gigabit, Steun SONET OC192, SDH STM-64 leverancier Ethernet Handelbare Media Convertor 10 Gigabit, Steun SONET OC192, SDH STM-64 leverancier Ethernet Handelbare Media Convertor 10 Gigabit, Steun SONET OC192, SDH STM-64 leverancier

Grote Afbeelding :  Ethernet Handelbare Media Convertor 10 Gigabit, Steun SONET OC192, SDH STM-64

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: Fiberroad
Certificering: CE FCC ISO9000 SGS
Modelnummer: Fr-6604-SS

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Pls send request details
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 2-3 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Opslagtemperatuur: -40~ 70 ℃ Dimensie: 112.8mm (W)×77.2mm (D) ×23 mm (H) (Kaart)
Machtsdissipatie: <6w> Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 ℃
Luchtvochtigheid: 5%~90%

Ethernet Handelbare Media Convertor 10 Gigabit, Steun SONET OC192, SDH STM-64

 

16-groef is het multifunctionele beheersysteem een de transmissiemateriaal van Ethernet en SDH-, de steun mutiple diensten met inbegrip van geleide media convertorkaart, OEO-Convertorkaart, 1+1 beschermingsomschakelingskaart, de Kaart van CWDM/DWDM MUX/DEMUX, enz., steunenprotocollen zoals SNMP, WEB, CONSOLE en TELNET, met een sterke beheersfunctie, en werkt gemakkelijk om aan de eis van de verschillende klant te voldoen.

 

 

Handelbare Media Convertor Zeer belangrijke Eigenschappen

 

  • Het steunen SFP+ aan SFP+, SFP+ aan XFP, XFP aan XFP
  • Het steunen 10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM aan 10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM
  • Het steunen SONET OC192, SDH STM-64,10G WAN, 10G-LAN, LAN uit-2,10G van ONT heks 255/237 FEC-codage, 8.5G/10G-Vezelkanaal, 10G POS
  • Het steunen 8.5Gbps~11.7Gbps
  • 3R-functie, stabiele gegevenstransmissie
  • Korte vertragingstijd wanneer transparante transmissie
  • Ondersteunend Jumbokader
  • Functie de ondersteunende van DMI (Kenmerkende Controleinterface) van optische zendontvangers
  • Het steunen 850nm, de golflengte van 1310nm, van 1550nm en DWDM/CWDM-door ITUT wordt beslist die
  • Ondersteunende Loopback-test die, precies van de mislukking, geschikt voor verbindingstest de plaats bepalen
  • Met krachtige netwerkbeheerfunctie, ondersteunend WEB en SNMP
  • Ondersteunende hete stop
  • Gemakkelijke installatie met volledige LEIDENE indicatoren voor het werk situatie
  • Ondersteunende 2U-chassis (16 groeven) en standalone gebruik

Handelbare Media Convertorspecificatie

 

Technische Parameter:

Interfacetype:

SFP+ aan SFP+

SFP+ aan XFP

XFP aan XFP

Machtsdissipatie:

<6w>

Werkende Temperatuur:

0 ~ 50 ℃

Vochtigheid:

5%~90%

Opslagtemperatuur:

-40~ 70 ℃

Afmeting:

112.8mm (W)×77.2mm (D) ×23 mm (H) (Kaart)

 

 

Het opdracht geven van tot informatie

 

P/N

Beschrijving

Opmerking

Fr-6604-SS

De Convertorkaart van 8.5G~11.70G OEO (3R)

SFP+ AAN SFP+

Fr-6604-SX

De Convertorkaart van 8.5G~11.70G OEO (3R)

SFP+ AAN XFP

Fr-6604-XX

De Convertorkaart van 8.5G~11.70G OEO (3R)

XFP AAN XFP

Contactgegevens
Shenzhen City Breaker Co., Ltd.
Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)